Bowie 400 Emülsiyon Pompaları

BOWIE 400 Emülsiyon Pompası

Bowie 400 Series Pumps 

Bowie 400 serisi  pompalar, düşük veya yüksek viskoziteli sıvıları, emülsiyonu ve kirlenmiş sıvıları pompalamak için kullanılır.

Bowie 400 Series Pumps dış bilyeli yataklara sahiptir. Ayrıca genel ve ağır hizmet uygulamaları için dövülebilir demir veya aşındırıcı ve ağır hizmet uygulamaları için alüminyum bronz seçenekleri vardır.

Özel uygulamalar için salmastra veya dudak contalı tip pompa seçenekler arasındadır.

Bowie 400 Series Pumps çıkarılabilir makaralı rulmanlar, pompalanan sıvının sürtünme buharlarına girmesine karşı koruma sağlar. Bu, “sıvı dinamit” emülsiyonları gibi patlayıcıları pompalarken önemlidir.

Bowie 400 Series Pump  şaftların saat yönünde veya saat yönünün tersine çalışabilir, bu da ekipmanın konfigürasyonunu basitleştirir.

Bowie 400 serisi  pompa şaft kanatlarının üretimi için geniş bir malzeme yelpazesi sayesinde, Bowie 400 pompalar yüksek sıcaklık koşulları veya kimyasal aktif ortamlar ile en zor çalışma koşulları için en uygun şekilde imal edilir.

Geniş şaft ve bıçak malzemesi seçimi sayesinde Bowıe 400 pompalar en zorlu çalışma koşulları, yüksek sıcaklık koşulları veya kimyasal olarak aktif ortamlar için en uygun şekilde yapılandırılabilir.

Bowie 400 Series Pumps, giriş ve çıkış flanşının açıklık çapına göre 2 “, 3″, 4” (inç) boyutlarında üretilir. Pompalar 400,1 metreküp / dak’ya kadar kapasiteye ve 2,6 bar basınca sahip 9 rpm’ye kadar hızlarda tasarlanmıştır.

 

Bowie 400 Pump Temel Seçenekler
Alüminyum Bronz veya Sfero Döküm
Metal Kaplı Dudaklı Contalar, Grafit veya Teflonlu Salmastralar
Yorulmaya Dayanıklı veya Paslanmaz Çelik Şaftlar
400 Serisi Bowie Döner Dişli Pompa
400 AOB Serisi Bowie Döner Dişli Pompa

Bowie 300 Emülsiyon Pompaları

Bowie 600 Emülsiyon Pompaları

Bowie 8100/9100 Serisi Emülsiyon Pompaları