Ulaşım – Yol

Yol yapımı nedeniyle tahrip edilen doğanın onarımı  için yolların kullanıma açılması sonrasında oluşan sorunların kazı – dolgu şevleri ve malzeme alım yerlerindeki görünüm ve stabilizasyon / erozyon sorunları, çevre kirliliği, tuzlama uygulamalarının oluşturduğu sorunların çözümü için çözümler üretmekteyiz.

Yol peyzajı, erozyon kontrolü, yol ve yolcu güvenliği çalışmalarının en önemli materyalini doğal bitkiler ve otsu vejetasyon oluşturmaktadır.

Ürünlerimiz endüstrinin standartlarını karşılar ve çözüm üreten %100 garantili çözüm odaklı sonuçlar sağlamaktadır.

Çözümlerimiz, her alandaki sorunlu topraklarda bitkisel çözümler sağlar ve uzun vadeli toprak stabilizasyonu için gerekli olan sediment kaybına ve erozyona karşı anında koruma ihtiyacını karşılayalar.

İhtiyaç duyulan;

Şev ve yamaçlarda, üst geçit, köprü, kavşak üzerindeki yamaçlarında, drenaj alanları ve kanallarda, orta refüj ve yol kenarlarında çözümler üretmekteyiz.

ProGanics™ Biotic Soil Media™ (BSM™) organik madde bakımından düşük olan toprak ve substratlara alternatif bir yüzey toprağı olarak tasarlandı. ProGanics yüzey toprağı yerine geçebilecek pahalı bir seçenek değildir ama toprağın kimyasını etkileyecek geniş bir organik madde ve bileşen skalası sunar, büyümeyi hızlandırır. 36 kamyon toprak yerine 2 tank ProGranics yeterlidir.

Eşsiz performans ve rakipsiz maliyeti ile topraktan daha iyi verim kazanmanıza ve düşük maliyet için: ProMatrix ™ yol projeleri için yeni bir çözümdür. Bu ürün BFM / SMM hidrolik ürünler gerektiren işlerde avantaj sağlamak için oluşturuldu

. Erozyon kontrolü ve vejetasyon kuruluş performansını sağlar

. % 20 daha az yükleme

. Kolay yükleme, hızlı karışma, düzgün atış, hızı uygulama, zaman ve düşük maliyetler sağlar

Düz ve Orta Eğimli Yamaçlarda Şev Stabilizasyonu

Düz ve orta eğimli yamaçlar için kısa süreli ve uygun maliyetli bir çözüm sunan ağaç ve selüloz hidrolik malç’lar geniş bir yelpazeye sahip olup 6 aya kadar kısa süreli çözümler üretir. Üstün lifler sayesinde rekabet edilemez sonuçlar üretir. Termal Rafine edilmiş ahşap lif, daha hızlı eksiksiz bir çimlenme teşvik etmek için 13,5 kat daha fazla su tutar.

Dik ve Orta Eğimli Yamaçlarda Erozyon Kontrolü

ProMatrix ™ sınıfında lider erozyon kontrolü etkinliğini sağlar ve BFM / SMM ürünler için tüm endüstrinin test standartlarını aşmaktadır. Hidro-Blanket® BFM ve Terra-Matrix ™ SMM toprak stabilizasyonu ve sediment kontrolü sağlanmasında erozyon kontrol battaniyelerinden daha iyi performans sağlar.
Flexterra (FGM) esnek büyüme ortmı yamaçlarda bitki yetiştirme ve erozyon kontrolü için yeni standartlar oluşturmuştur. Flexterra FGM katlanmış Erozyon Kontrol Örtüleri (ECBs) ve Bonden Fiber Matrix (BFM) ürünlerinden daha iyi yamaç koruma sağlayarak hidrolik tohumlamanın / hydroseeding hız ve maliyet düşürmesi ile toprağa hemen yapışan patentli bir teknoloji kullanmaktadır. 18 aylık koruma sağlar.

Sistem yüksek deşarj su yolları, dik yamaçları estetik olarak koruyarak çözümler sunar. Flexterra ile kullanıldığında inanılmaz sonuçlar verir. Tohumun oluşturmasının yanında yüksek nem tutma kapasitesini artırır.

En Dik Yamaçlar ve Su Yolları

Erozyon ve toprak stabilizasyonuna karşı geliştirilmiş en güçlü yeşil tasarım ürünü olan GreenArmor yüksek deşarj su yolları, dik yamaçları estetik olarak koruyarak çözümler sunar. Flexterra ile kullanıldığında tam sonuç verir.

Sediment Ve Bulanıklık Kontrolü

Terra-Tubes® Yüksek erozyon olasılıklı topraklarda erozyon kontrolü ve yağmur suyu arıtma işlevini görürken etkin bir çözüm oluştur. Suyun akış hızını azaltırken sediment oluşumunu en az seviyeye düşürür. Terra-Tüpler Fiber Filtreleme, ağır silindirik tüpler, ağaç lifleri, suni elyaf ve performans arttırıcı polimerleri kapsayacak şekilde kompozit tasarlanmıştır.

Toprak Yönetimi ve Sürdürülebilir Bitki Örtüsü Sağlamak

ProPlus Tarımsal formülasyonlar, hızlı bitki örtüsü ve toprak yönetimi dengelemek için toprağın pH’ını düzenlemek ve toprak kimyasını iyileştirmek için fakir toprak koşullarının doğurganlığını artırır.

PS3  web tabanlı tasarım programı, doğru uygulama ve  doğru ürünü sağlamak amacıyla tarımsal mükemmellik ile erozyon ve sediment kontrol mühendisliği bütünleştirir.