GRT: SOIL-LOC

GRT: SOIL-LOC

Geniş Ölçüde Toz Bastırma

Ağır taşıtlar için günlük toz kontrolü / maden işletmeleri kamyonları

Rüzgar erozyonunu geniş ölçüde durdurun

GRT: Soil-Loc maruz kalan hassas yüzeyleri korumak için tasarlanmış uygun maliyetli, geniş ölçekli bir rüzgar erozyon teknolojisidir.

Yoğun mevsimsel rüzgarlar veya fırtına olayları, ona maruz kalan yüzeylerden 50-100 mm’ye kadar malzemeleri götürebilir ve bu da toprağın bozulmasına ve istenmeyen toz ve kirleticilerin taşınmasına neden olabilir.

GRT: Soil-Loc, değerli malların veya potansiyel atıkların rüzgâr ve yağmur erozyonuna karşı korunmaya ihtiyaç duyduğu kaynak sektöründe, inşaat sektöründe ve arazi gelişiminde, geniş açık alanları korumak için en iyi üründür.

Az miktar uzun mesafe !

GRT: Soil-Loc, silt, erozyon ve kaçak tozları kontrol ederek rüzgar ve yağmurun operasyonlar, personel ve diğer arazi kullanıcıları üzerinde kayda değer bir etkisi olmayacağının güvencesini sağlar. Bu yararları sağlarken, bu eşsiz formül toprakların üstünün sulamadan veya yağmurdan kaynaklanan nemi emmesini sağlar.

Uygulama

Hidro malç (tohumu su ile püskürterek uygulayan) kamyonları, su arabaları ve hatta sulama sistemleri gibi standart ekipmanlarla uygulanacak şekilde tasarlanan GRT: Soil-Loc, bitki örtüsü, hayvanlar, personel ve komşular için kullanımı kolaydır ve güvenlidir.

Ürün, suyla seyreltilir ve en iyi uygulama için karıştırılarak veya akan suya ilave edilir. GRT’nin uzman uzun zincirli polimer (LCP) teknolojisi, daha iyi sonuç alınmasını sağlıyor!

 

Yararlı ve Kullanışlı İpuçları:

  1. GRT: Soil-Loc’u daima haraketli yani çalışan suya ekleyin. İşlenemez şekilde kalınlaşacağından asla suya eklemeyin.
  2. Uzun zincirli polimerin (LCP) özelliği, suya eklendiğinde aktive olmasının yaklaşık 30 dakika sürmesidir.

Suda çözündükten sonra, ürün ince damlacık spreyinin sürüklenmesini azaltmak için püskürtülmüş suyun düzenini değiştirecektir. (Yani su püskürtüldüğü yerlere iner).

BAŞLICA FAYDALARI

  • Uygun maliyetli: GRT: Soil-Loc piyasadaki en ucuz ve en etkili sigortadır.
  • Etkili: Teknoloji hem Avustralya’da hem de uluslararası alanda kaynak sektöründe kanıtlanmış performans göstermiştir.
  • Basit: Mevcut kamyon / mekanik püskürtme sistemlerinizi uygulayın.
  • Üstün Ürün- Rüzgar ve yağmur erozyonu sorunlarını çözer- malzemenizi en çok ihtiyaç duyduğunuz yerde tutar!
  • Çevre Dostu – Ürün çevre için güvenlidir ve kaçak tozun alınan sulara ve diğer hassas ekosistemlere geçişini durdurur.

    Aşağıdaki Ürünleri ziyaret ediniz.