Peyzaj


Erozyon Kontrol Battaniyesi Hyseoseeding.com.tr Karadeniz Cevre Teknolojileri
Peyzaj çözümleri

Seramik Gözenekli Toprak Düzelticiler

Gözenekli seramik toprak düzenleyicileri büyük çoğunlukla bitki köklerinde ve çim bakımında kullanılır. Seramik parçacıkları, büyüyen herhangi bir ortam ile birleşerek, daha güçlü, derin köklere, daha büyük bitkilere ve azalmış strese neden olan ideal toprak şartlarını oluşturur.
Toprağın sıkılaşmasını önler ve topraktaki hava-su-katı dengesini sağlar. Çimin (bitkinin) kök yapısında hava ve suyun sürekli olması için gözenekcikler halinde boşluk oluşturur ve çimin iyileşmesine katkı yapar.

Toprak  zamanla çürüyerek gözeneklerdeki boşlukları tıkayarak yeterli drenajı önleyen organik madde bakımından boldur. Profile® Lawn & Landscape Porous Ceramic Soil Conditioner  daha iyi su dolaşımı ve nem kapasitesi için tıkanan toprakları açar. 20 yılda sadece %3 bozulur. Buda ömürlük bir alt yapı demektir.

Yeşillenmeye / vejetasyona hızlı ve kolay ulaşmak için en elverişli tanecikli malç.

Seed Aide® CoverGrow™geri dönüştürülmüş ahşap ve selüloz liflerinden elde edilmiş avantajlı teknoloji ürünü tanecikli malçtır. Tohumlanmış bir bölgeye uygulanıp sulandıktan sonra granüller büyür ve ihtiyaç duyulduğunda inanılmaz bir koruma ve su tutma performansı sergiler.
Küçük noktalara ya da büyük  bölgelerine uygulanıyor olsa da CoverGrow yeşillenmeye ulaşmanın kolay ve elverişli bir yoludur. Sıradan, tanecikli malçlara göre su emiciliği yüksek orandadır.

Tohumlamanın kolay yolu üstün performanslı ağaç malç. Ve ayrıca, yeşil alan kurulumunun profesyonel olan alanlarda HydroMulch 1000 Conwed Fibers ProPlus SlikShot eklenmiş değeri ile birlikte endüstrinin tek ağaç malç karışım ürünüdür. Hortumu kayganlaştıran ve malçların yoğun olarak yaşadığı hortum tıkanıklıklarını engelleyen bir yağlayıcı olarak çalışan kendini kanıtlamış bir pıhtılaştırıcıdır. (flocculant)

Slik Shot Üstünlükleri

Gelişmiş üretkenlik için daha iyi ve uzağa atım yapılmasını sağlar

Yer örtüsünü sağlamak için toprak malç ve tohumun üzerine yapışır

Çimlenme ve yeniden yeşermeyi maksimize etmek için su tutma kapasitesini arttırır

Sıra dışı değer sağlamak için verimi arttırır

Karışımımıza SlikShot eklemek en uygun performansı sağlamak için dizayn edilen bir dizi ürünün en sonuncusudur. Malç ne tür olursa olsun—ağaç, karışım veya selüloz, toplam kaliteye olan bağlılığımız ve endüstrideki baskın önderliğimiz Conwed Fibers hidrolik malç’ı hepsinden iyi yapmaktadır.

Jumpstart & Bioprime Hızlı Uzun Vadeli Vejetasyon

Ciddi şekilde başarılı vejetasyon şansınızı arttırır

Belirli toprak koşullarına göre reçetelendirildiğinde JumpStart ve BioPrime aşağıdakilerle birlikte yoğun vejetasyon gelişimini hızlandıracaktır:

Toprak yapısını geliştirerek

Besin Alımını arttırarak

Hızlı çimlenme ve bitki oluşumu sağlar

Uzun vade bitki canlılığını sürdürür

Besinler bitkide ve su kitlelerinden uzakta kalır