Yangın Sonrası Rehabilitasyon

Yangın sonrasında kırsal bölgelerde ve ormanlık alanlarda toprak sabilizasyonunu ve vejetasyonu sağlayın

Toprak kaymalarını / erozyonu önlemek, sel sularını kontrol altına alınması ve yangın sonrasında kritik saatlerde çevre yönünden duyarlı alanları korunması gerekmektedir. En zorlu ve ulaşımı güç bölgeleri, kanyonlar ve dik yamaçları rehabilite etmek ve istikrarlı hale getirmek için dizayn edilmiş ürünler ve stratejiler sunarız.

Çözümlerimizin tasarlanma amacı:

  • İkinci bir felakete yol açmamak için yanmış alanlardaki toprağı stabilize etmek
  • Erozyonu ve tehlikeli akıntıları önlemek
  • Zor ulaşılan bölgelerde vejetasyonu hızlı sağlamak
  • Çevreyi yangın sonrası tehlikelere karşı korumak

Erozyonu Durdurun ve Rehabilitasyona Başlayın

Hidrolik Erozyon Kontrol Ürünlerimiz anında etki ve hidrolik olarak uygulanan malçlarda fiyat ve zaman tasarrufu sağlar. Hepsi termal olarak arındırılmış ahşap liflerden ve zorlu bölgelerde en iyi sonuçları elde etmek için %100 geri dönüşümlü bileşenlerden yapılmıştır.

Hidrolik Erozyon Kontrolü Ürünleri (HECPs) acil etkinliği, düşük uygulama maliyeti ile hidrolik uygulanan malç zaman ve tasarrufu sağlar. Tüm zorlu işlerde en iyi sonuçlar için Termal Refine edilmiş® ağaç lifleri ve % 100 biyolojik bileşenlerden yapılır.

ProMatrix ™ sınıfında lider erozyon kontrolü etkinliğini sağlar ve BFM / SMM ürünler için tüm endüstrinin test standartlarını aşmaktadır. Hidro-Blanket® BFM ve Terra-Matrix ™ SMM toprak stabilizasyonu ve sediment kontrolü sağlanmasında erozyon kontrol battaniyelerinden daha iyi performans sağlar.
Flexterra (FGM) esnek büyüme ortmı yamaçlarda bitki yetiştirme ve erozyon kontrolü için yeni standartlar oluşturmuştur. Flexterra FGM katlanmış Erozyon Kontrol Örtüleri (ECBs) ve Bonden Fiber Matrix (BFM) ürünlerinden daha iyi yamaç koruma sağlayarak hidrolik tohumlamanın / hydroseeding hız ve maliyet düşürmesi ile toprağa hemen yapışan patentli bir teknoloji kullanmaktadır. 18 aylık koruma sağlar.