GRT9000 

GRT9000 

GRT9000 Polimer Toprak Dengeleme

Sağlam Toprak Güçlü Yüzeyler

GRT’nin en gelişmiş polimer toprak sabitleme ürünü olan GRT9000, kaliteli bir inşa ve uygun maliyete sahip olan yüzey uygulamaları için geliştirildi.

 GRT9000, fiziksel ve kimyasal olarak bağlanan toprak veya asfalt parçacıklarını birleştiren açık kuruyan polimer stabilizasyon aracı olarak uygundur; bu da gelişmiş basınç gücü, yüksek gerilim direnci ve su sızdırmazlığına yol açar.

Elverişsiz yol yüzeyi (yüzeyin ömrü ve artan trafik hacmi nedeniyle) üçlü alt çizgi için kayda değer, zararlı etkilerle sonuçlanabilir.

Toz, çukurlar, iz, oluklu ve yoğun trafikten veya olağan dışı hava koşullarından kaynaklanan diğer yüzey bozulmaları insanlara, gezegenimize ve kazançlara ciddi zarar verebilir.

GRT9000 polimer toprak dengeleme aracı, tüm bu çevresel, sosyal ve finansal endişelerin giderilmesini sağlar. Yerinde veya ithal malzemeler kullanarak, GRT9000 sert, yarı esnek ve su geçirmez bir döşeme oluşturmak için kullanılır.

GRT9000 yol ve yüzey bozulmalarına karşı azaltmanın yanında GRT9000 şunlar için tasarlanmıştır

  • Nakliye yolları
  • Kırsal ve köy yolları
  • Hizmet ve askeri sahalar
  • Altı yapı ve ana yolların üst ve alt katmanları

GRT9000 polimer toprak dengeli yollar/kaldırımlar yüksek ölçüde dayanım ve esneklik gösterir. Asfalt ve beton gibi geleneksel bağlı yollara nazaran daha düşük maliyetli bir alternatif olup, %50-70 arası kar sağlar.

Çevresel olarak sürdürülebilirliği bağımsız olarak kanıtlanan GRT9000 geleneksel çimento esaslı dengeleme/bağlama maddelerinin performansını arttırmak için de kullanılabilir; bu da yol/kaldırım tasarımlarında gereken çimento veya kireç miktarını azaltır veya tamamen ortadan kaldırır.

Geleneksel yollara kıyasla, GRT9000 polimer toprak dengeleme malzeme ve nakliye maliyetlerini, inşa süresini ve projenizin karbon ayak izi yapmasını sağlayan ve GRT9000’in yolları daha yeşil, daha ucuz ve daha ömürlü yapar.

Başlıca Faydaları