Ticari Alanlar & Konut Geliştirme

Tortuları yerinde tutmak için etkili çözümler, ve daha iyi gözüken yerler

Yeşil Tasarım Mühendisliği ™ aşağıdaki maddeleri içeren projeler üzerinde estetik açıdan daha hoş, daha uygun maliyetli ve yararlı çözümler ile inşaat şirketleri, peyzaj mimarları ve şehir planlamacılarının ihtiyaçlarını karşılamakta ön plandadır:

  • Alışveriş merkezleri
  • İş parkları
  • Konut geliştirmeleri
  • AVM ve Perakende Satış Mağazaları
  • Eklemli Blok Tasarımları

 

Aynı zamanda, büyük ölçekli kalkınma projelerinde bulunan toprak tortusunu tutmak konusunda da önemli bir rol oynamaktadır. Şimdi yürürlükte olan son yasal değişiklikler ile bu özellikle çok önemlidir, çünkü uygunsuzluk konusunda milyon liralık para cezalarına çoktan ulaşıldı.

Toz Kontrolü ve Geçici Kapak

Toz kontrolü talebi, her türden yerleşim yerini aşar ve geniş bir parametre yelpazesiyle birlikte gelir. Profile®, o çeşitli ihtiyaçları karşılamak için özel performans özelliklerine sahip, organikten kimyasala çok çeşitli malzemeler sunar. ProPlus® Hydromulch Katkı Maddeleri, malç performansı, saha koşulları ve proje hedeflerinin belirli yönlerini ele almaktadır. Bunlar birbirleri ve Profil’in hidrolik olarak uygulanan herhangi malçlarından herhangi biriyle, eksiksiz çözümler elde etmek için sinerjik bir şekide kombinasyon halinde de kullanılabilirler.