Hakkımızda

Firmamız

KARADENİZ ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ

Benimsemiş olduğu yenilikçi zihniyet, ileri görüşlü vizyon ve bu paralelde kurduğu organizasyon yapısı ile ulaşmış olduğu kapasite, kısa süre içinde peyzaj ve diğer faaliyet alanlarında şirketi, sektöre yön veren bir kuruluş haline getirmiştir.

karadeniz_logo

Karadeniz Çevre Teknolojileri olarak kendi bünyemizde yaptığımız işlerde ve tüm müşterilerimizin işlerinde, belirlenen hedeflere ulaşmaları için insanları; ürün, teknoloji ve hizmet üçgeninde bir araya getirdik. Güven ve saygıya dayalı ilişkiler kurmak ve beklentileri aşmak için çalışmaktayız.

Hedefimiz ölçülebilir sonuçlar üreterek yenilikçi ve teknolojik ürün ve ekipmanlarla kalıcı çözümler inşa etmektir.

Çalışma alanlarımız; peyzaj amaçlı yeşillendirme sahaları, toprak stabilizasyonu, erozyon kontrolü, nehir ıslahı, yangından zarar görmüş alanların rehabilitasyonu, maden pasa sahası rehabilitasyonu ve maden saha kapanışları, her türlü rehabilitasyon ve revejetasyon çalışmaları, karayolları haddelenmiş erozyon kontrol çalışmaları, kır çiçekleri ekimi, toz kontrolü, günlük alternatif çöp örtüsü, sediment kontrolü, sel ve taşkın kontrolü , mera ekimi -mera ıslahı ve spor sahalarıdır. (futbol, golf ,hipodrom vb.)

2011 yılında hydroseeding sektörünün en büyük sarf malzeme ve erozyon kontrolü ürünler üreticisi olan Profile Products’ın ve sektörün en büyük ekipman – hydromulcher ve endüstriyel pompa (petrol ve dinamit için) üreticisi olan Bowie Industries Türkiye ve Irak Distribütörlüğünü bünyesine katan şirketimiz, daha sonra toz kontrol ürünlerinin lideri GRTGlobal Road TechnologyAEC / erozyon kontrol battaniyesi üreticisi American Excelsior ve Apex Seeder (Apex Hydroseeder) distribütörlüğünü de ürün çeşitlerini içerisine katan şirketimiz, son olarak yol alt yapısı için ürünler geliştirip üreten Soil-Tech ile distirbütörlük anlaşması yapmış bulunmaktayız. Türkiye ve çevre ülkelerde sektörel çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Hydroseeding sektöründe malç, sarf malzemer, erozyon kontrol ürünleri ve hydro-mulcher hydroseeder satışı, satış sonrası hizmetleri, danışmanlık – mühendislik hizmetleri, eğitim, yedek parça, teknik servis hizmetleri ve uygulama hizmetleri faaliyetlerinde bulunan şirketimiz, güncel stok ve yüksek uygulama kapasitemiz, uzman mühendis kadrosuyla sektörün en büyük (endüstriyel) şirketidir.

Ayrıca Karadeniz Çevre Teknolojileri “Yeşil Tasarım Mühendisliği” adı altında tarımsal toprak bilimlerini, mühendislik teknikleriyle bir araya getirerek çevresel açıdan sürdürülebilir projeler geliştirip, bu projeleri hayata geçirmektedir. Yeşil Tasarım Mühendisliği; Sediment ve Erozyon Kontrol, Yeniden Bitki Örtüsü Kurulumu, Sulak Alan Restorasyonu, Bozulmuş Alanların Islah Çalışmaları ( Maden Sahaları, Depolama Alanları, Taş Ocakları ) Yamaç ve Şev Stabilizasyonu, Atık Yönetimi gibi hassas çevre konularında çözümler üretmektedir.

Karadeniz Çevre Teknolojileri 10 yılı aşkın süredir çevre sorunlarının çözümü ve ileri teknoloji peyzaj sistemleri üzerinde çalışan şirketimiz, dünyada kullanılan en modern ve en etkili yöntemlerle çalışmalarını devam ettirmektedir. Sektördeki çözüm bekleyen konulara projeler üreten, bu projelerle kalıcı çözümler sunan şirketimiz sektördeki yenilikleri eş zamanlı olarak bünyesine ekleme kabiliyeti ile insanların çevre üzerindeki faaliyetleri sonucu ya da doğal yaşlanmalar sonucu oluşmuş tahribatların etkilerini gidermek ya da en aza indirgemeyi kendisine amaç edinmiştir.

Karadeniz Çevre Teknolojileri, müşteri memnuniyeti ve güvenini kazanmayı, ölçülebilir veriler ışığında modern teknolojiden en üst seviyede yararlanmayı ilke edinmiş yenilikçi, hızlı, sorunların üzerinde bir mantıkla çalışan, ahlaki değerleri ön planda tutan bir çözüm ortağınızdır.

hydroseed spray 1
HS_Fairway_800