Doğal Gaz Boru Hatları

Doğal Gaz Boru Hattı Pojelerinin Toprak Rehabilitasyonu

 

Doğalgaz boru hattı ve diğer boru hattı projelerinin toprak üstü rehabiltasyonu erozyon kontrol işleri tamamlaması en zor projelerdendir. Doğal Gaz Boru hattı projelerinde rehabilitasyon projelerinde yasalar, boru güzergahının tekrar doğaya kazandırılması yönündedir. Bir bitki solüsyonu ile dik yamaçların ve su yollarının güvenliğini sağlamak çok zor bir  yoldur. Bunun için gelişmiş teknoloji kullanın.

Doğal Gaz Boru Hattı Pojelerinde Aşağıdakileri Tasarlamaya Yarayan Çözümler

  • Yasal uyumluluğu aşmak
  • Hızlı bir bitki örtüsü oluşturmak
  • Üstün erozyon kontrolü sağlamak
  • Eski usül rehabilitasyon olan samandan kaynaklanan yangın riskini azaltmak
  • İlk kez doğru sonuçlar elde etmek için verimliliği artırmak / sonuç odaklı teknoloji uygulanması

Zor arazi üzerindeki geniş kapsama alanlarında çözüm üretmek, uzmanlardan oluşan takımımızın veya endüstri lideri ürün işkollarının karşılayabileceği farklı çözümleri gerektirir.

Güvenebileceğiniz Yenilikçi Teknoloji ile Kanıtlanmış %99 Çözüm

Flexterra FGM hem kimyasal hem de mekanik bağ sağlama tekniklerini kombine eden patentli bir teknoloji kullanır. Termal olarak rafine edilmiş ağaç lifleri, yapay kıvrımı lifler ve performans arttırıcı yapışkan katkıları çimlenmeyi hızlandıran ve yağış enerjisinin etkisini azaltan, hava boşluğu bulunduran, su emme açıklıkları oluşturan yüksek birbirine kenetli bir matris oluşturur.

ProMatrix ™ sınıfında lider erozyon kontrolü etkinliğini sağlar ve BFM / SMM ürünler için tüm endüstrinin test standartlarını aşmaktadır. Hidro-Blanket® BFM ve Terra-Matrix ™ SMM toprak stabilizasyonu ve sediment kontrolü sağlanmasında erozyon kontrol battaniyelerinden daha iyi performans sağlar.

Seed Aide® CoverGrow™ geri dönüştürülmüş ahşap ve selüloz liflerinden elde edilmiş avantajlı teknoloji ürünü tanecikli malçtır. Tohumlanmış bir bölgeye uygulanıp sulandıktan sonra granüller büyür ve ihtiyaç duyulduğunda inanılmaz bir koruma ve su tutma performansı sergiler.

Küçük noktalara ya da büyük  bölgelerine uygulanıyor olsa da Cover Grow yeşillenmeye ulaşmanın kolay ve elverişli bir yoludur. Sıradan, tanecikli malçlara göre su emiciliği yüksek orandadır.