Bowie Hydro Mulcher / Hydroseeder Hakkında

 

Bowie Hydro Mulcherler / Hydroseeder ya da Sulu Tohumlama Makinası güçlü pompası, çelik tankı, kolay bakımı, uzun bakım aralıkları ve uygun bakım maliyetleri ile sektörün önünde bir markadır. Malç doğrayıcısı ve pompalarının alternatiflerinden psi ve gpm olarak daha güçlü olması, daha fazla oranda malç karıştırma kapasitesi ile aynı zamanda daha fazla iş yapmanıza olanak sağlar. Alternatiflerinden daha hızlı ve motoru daha güçlüdür.  Sorunsuz kolay uygulama gibi üstün özellikleri ile üstün bir makinedir.

Bowie hydromulcher / Sulu Tohumlama Makinası hertürlü iri taneli tohumu ve yoğun katı madde karıştırma özelliği ve çok güçlü teknolojik pompasıyla, belirlenen her türlü kullanım oranında kolaylıkla uygulama yapmaya imkan sağlamaktadır.

Hydroseeding yönteminde su ile tüm sarf malzemelerin (katı / sıvı malzemelerin) belirli oranlarda kullanılması gerekmektedir. Hazırlanacak karışımın yoğunluğu, doğru uygulama için bir zorunluluktur. Bu tüm yüzey kaplamaları için ve kullanım oranlarını doğru uygulamak için büyük kolaylık sağlar.

 

Örnek Sulu Tohumlama Kullanım

 

Adet                         Sarf Adı                                   Miktar           Kaplama Alanı

1 Balya           Conwed Fiber HydroMulch1000        23Kg               100-135 M2

 

Doğru Uygulama için Hydroseeding Standardı

 

Miktar                           Katı Madde              Kaplama Alanı

 900Lt. Su                    45,4 Kg. Malç             200-270 m2

 

Yukarıda verilen bu oran doğru yüzey kaplama için minimum değerlerdir.

 

Bowie Hydro-Mulcher / Sulu Tohumlama Makinası belirtilen bu yoğunluğun daha üzerinde uygulama kabiliyetine sahiptir. Karıştırma sistemi, pompa sistemi, makine dizaynı (saçı, boyası, ağırlık merkezi, çark sistemi vb.) vahşi çalışan karıştırma çarkları, yüksek karışım hazırlama ve uygulama yapma hızı, düşük bakım maliyeti ve çok yönlü kullanım alanları  Bowie Hydro-Mulcher‘ı sulu tohumlamada / hydroseeding uygulamalarında alternatifsiz ve benzersiz kılmaktadır.