Ekipmanlar

I- Bowie Hydro-Mulchers / Hydroseeder

HydroMulcher / hydroseeder  / Sulu Tohumlama Makinası / Püskürtme Çim Makinası ya da Çim Ekimi Makinası gibi değişik isimler ile adlandırılan hydroseeding / sulu tohumlama / Serpme Çim uygulama ekipmanları, Hydroseeding uygulamalarında kullanılmaktadır. Arazi ıslahları, kentsel kırsal peyzaj çalışmaları, tarımsal faaliyetler, erozyonla mücadele, spor sahaları gibi uygulama alanlarında ekonomik, hızlı ve kalıcı yeşil alan çözümleri için kullanılan ekipmanlardır.

Bunlara ek olarak tozla mücadele, günlük çöp örtüsü, yangınla mücadele, sulama ve ilaçlama gibi birçok alanlarda kullanılabilen çok yönlü ekipmanlardır. Başlıca avantajları hızlı, kolay, ekonomik ve elle ekimin olamayacak olduğu dik yamaçlarda özel malzemeler ile uygulama yapılabilmesidir.

Bowie Güçlü ve Sorunsuz Pompa

300-01r bowie_pump_cs_insidebowie_pump_explodedmaxresdefault

Hydro-Mulcher Modeller  / Hydroseederhydromulchers_1


Bowie 300 Hydro-Mulcher
Hydroseeder”

Serinin en ideal hydroseeder makinesidir. Kolay ve çok yönlü kullanımıyla peyzaj uygulamaları için yüksek verimlilik standardı sunar. Bu seri Hydroseeding mütahhitleri için başlangıç makinesi olarak da tanımlanabilir.
Detaylı incele

Bowie Lancer 600 Hydro-Mulcher / Hydroseeder

Küçük ve orta ölçekli işler için idealdir. Peyzaj, mezarlık, konut çevreleri gibi uygulama alanları vardır.
Detaylı İncele

hydromulchers_2

Bowie Victor 800 Hydro-Mulcher / Hydroseeder

Orta ölçekli projeler için geliştirilmiştir. Kolay kullanımı, güçlü karıştırma sistemi ve üstün Bowie pompa tasarımı sayesinde büyük işler yapabilmektedir. Bakım maliyetlerinin çok ucuz ve kolay olması tercih sebebini artırmaktadır.
Detaylı İncele

Bowie Victor 1100 Hydro-Mulcher / Hydroseeder

Orta ve büyük ölçekli projeler için geliştirilmiştir. Kolay kullanımı, güçlü karıştırma sistemi ve üstün Bowie pompa tasarımı sayesinde büyük işleri çok kolay hale getirir. Bakım maliyetlerinin çok ucuz ve kolay olması tercih sebebini artırmaktadır.
Detaylı İncele

hydromulchers_3

Bowie Imperial 1500 Hydro-Mulcher / Hydroseeder
Güçlü karıştırma sistemi ve üstün Bowie pompa tasarımı, kolay kullanımı ve yüksek uygulama kapasitesi ile büyük ölçekli tüm uygulamalar için eşsiz bir tercihtir.
Detaylı İncele

Bowie Imperial 3000 Hydro-Mulcher / Hydroseeder
Maximum üretim, verimlilik ve güvenilirlik için Bowie Imperial 3000 en ideal tercihtir. Sürekli ürettiği eşsiz gücüyle, tam bir operatör dostudur. Büyük ölçekli işlerde tam bir çözümdür. Havaalanları, erozyonla mücadele, toprak stabilizayonu, golf sahaları gibi işlerde üstün performans gösterir.
Detaylı İncele

Alternative Daily Cover Mulchers (ADCMs) / Hydroseeder

hydromulchers_4

Bowie ADCM 800 / Hydroseeder 
3600lt. lik lt lik tankı ve güçlü pompasıyla güçlü bir çözümdür.
Detaylı İncele

 Bowie ADCM 1100 / Hydroseeder


4300 litrelik tankı ve güçlü pompasıyla güçlü bir çözümdür.
Detaylı İncele

II- Apex Hyroseeder 

Tecrübenizi Apex Hyroseeder / Sulu Tohumlama / Püskürtme Çim Makinesi ile Farkı Edin

Apex Hyroseeder’lar, hydroseeding / Sulu Tohumlama / Püskürtme Çim pazarlarında 100 yıllık uluslararası tecrübeye sahiptir.

Bu Zamana Kadar Üretilmiş En Mükemmel Hydroseeder Apex Hyroseeder!

Zor ve yüksek verimli malzemeler ile çalışmak için tasarlanmış Apex Hydroseeder’lar hydroseeding sektörüne yeni bir boyut getirerek bütün zor işleri karşılamak için dizayn edilmiştir.

Bütün Apex  hydroseeder modellerimiz  paslanmaz çelik ile üretilmiştir. Ayrıca, değiştirilebilir güç paketi hydroseeder’ın dayanıklılığını artırır ve ömrünü tank ömrünü uzatır.

Apex Hydroseeder, Vorteks pompası ile hızlı ve uzun mesafelerde çok çeşitli karışımları boşaltarak her türlü zor uygulamalar için güç ve çok yönlülük sunar.

Apex Hyroseeder İle Yenilikçilik

 

Ekipmanlarımız / Apex Hyroseeder’lar sınırlama olmaksızın Hydroseeding / Sulu Tohumlama ya da Püskürtme Çim uygulması için tasarlanmıştır. Tüm hydroseeder modellerimizi çok yönlü ve verimli birimler haline getirmek için her şeyin detayları düşünülerek tasarlanmıştır.  Hydroseeder modellerimiz en zorlu karışımları dahi 100 metreden daha fazla atım mesafesine malzemeyi  karışımı püskürtebiliyor.

Uygulayıcılarımızı, hydroseeder’lerinin bakım işlemlerini en aza indirgemek, hizmet ömrünü uzatmak ve yeniden satış değerini maksimize etmektedir.

Tamamen paslanmaz çelik tank ve parmaklıklarımız pas ve korozyonu ortadan kaldırarak, APEX hydroseeder’lerin en sert koşullara ve en aşındırıcı karışımların üstesinden gelir. Deponun / tankın korozyona karşı 15 yıllık garantili koruma sağlayarak hydroseeder endüstrinin en iyi ve en uzun süreli garantisini veriyoruz.

Apex Hyroseeder toz boya kaplamalı parmaklıklar, korozyon ve su birikiminin önüne geçen teknolojiyi geliştirdik.

İleri Hidrolik Güç Tasarımı – İkiz hidrolik sistemimiz 2000 saatten fazla çalışma ömrüne sahiptir ve gelişmiş hidrolik soğutma tasarımı, hydroseeder sistemin aşırı ısınmasını engeller ve  verimliliği arttırır ve hidrolik yağ soğutucusu ve buna bağlı bakım ihtiyacını ortadan kaldırır.

Güncelleniyor…