Sarf Malzemelerinin Genel Özellikleri

Sarf Malzemelerinin Genel Özellikleri

Profile sarf malzemeler benzersiz içeriklere sahiptirler ve en son teknolojilerle üretilirler. Bütün sarf malzemeler doğada tamamen çözünebilen toprak dostu ürünlerdir. Doğaya zararları yoktur sağlıklı ve güvenlidir.
Tüm sarf malzemeler birbirlerini tamamlayıcı nitelikte olup en iyi çimlenme ortamını garanti etmektedirler. Çimlenme istenilen her yerde kullanım amacı ne olursa olsun tam bir çözümdür.
Kendine güvenen teknolojisiyle ziraattan inşaata, erozyon kontrolünden yangınla mücadeleye, çöplük alanlardan toz kontrolüne kadar 100 ye yakın sektörde vazgeçilmez bir çözüm olmuştur. Profile sarf malzemeleri benzersiz etkinlikleri ile sektörün standartlarını belirlemektedir. Doğru kullanım oranlarının belirlenmesi tüm işleri başlamadan garanti etmektedir. Profile sarf malzemeleri hydroseeding müteahhitleri için büyük avantajlar sunar.

Hydroseeding uygulamalarında kullanılan temel karışımlar pH düzenleyici, malç, besin elementi, yapıştırıcı, organik içerik düzenleyici-bio polimerlerdir. Toprakta tohumun çimleneceği ideal ortam, çözüm sarf malzemeleri formasyonlarıyla karşılanır. Gerekli yapıştırıcı miktarı da alanın topografyasına, kullanım amacına ve çevresel etkenlere göre belirlenir. Malç seçimi ise tüm işi garanti eder. Hydroseeding uygulamalarında en önemli konu doğru sarf malzeme seçimi ve doğru kullanım oranlarının belirlenmesidir.
Profile Products geliştirmiş olduğu üstün sıvı formulasyonlarının yanında sektöre yön veren malç üretim çeşitliliğiyle tüm sorunların üzerinde seçenekler sunmaktadır.